poniedziałek, 10 lutego 2014

Zapowiedź

Dzięki uprzejmości wydawnictwa mam okazję zapoznać się z nową powieścią Michaliny Kłosińskiej – Moedy. Świetny opis książki wraz z fragmentem spowodowały, że zaryzykuję i napiszę do wydawnictwa. Udało się i oto jestem posiadaczką przedpremierowego egzemplarza. Teraz coś o samej książce.

Hanka, świeżo upieczona absolwentka dwóch fakultetów, przeprowadza się do odziedziczonego po ciotce mieszkania w Warszawie. Tymczasem szybko okazuje się, że wraz z mieszkaniem w spadku przyjęła Hanka głośne sąsiedztwo agencji towarzyskiej (dyskretnie nazywanej „salonem masażu”), a i o pracę w Warszawie wcale nie jest tak łatwo.

Pewnego dnia dziewczyna dostaje wreszcie zaproszenie na wymarzoną rozmowę i rozpoczyna pracę w agencji reklamowej jako... wysoce wykwalifikowana sprzątaczka.

Wkrótce potem przystojny szef prosi ją o pomoc w pewnej kompletnie zwariowanej sprawie, w wyniku czego Hanka trafia na podwarszawskie salony.

Kota lubi szanuje” to książka, która poprawi humor i zrobi ciepły okład na serce. Zaserwuje, a jakże, opowieść o rodzącej się miłości, oplecie ją zabawnymi zdarzeniami i kocim wątkiem, bez którego ani rusz.

Premiera książki już 18 lutego.

Zapraszam do przeczytania fragmentu książki <klik> 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz